T.C.

SÜTÇÜLER KAYMAKAMLIĞI

PROTOKOL LİSTESİ
01-Furkan DUMAN Kaymakam
02-Emre EKER İlçe Jandarma Komutanı (Garnizon Komutanı)
03-Mustafa ÜSTÜN İlçe Belediye Başkanı
04-Muhammed Yasin ARI Cumhuriyet Savcısı
05-Halis ÇELEBİ Cumhuriyet Savcısı
06-Abdullah UYGUN Hakim
07-Büşra ARI Hakim
08-Prof. Dr. Arif  Emre ÖZGÜL Prof. Dr. Hasan GÜRBÜZ M.Y.O. Müdürü
09-Süleyman CANPOLAT İlçe Emniyet Müdürü
10-Füsun TİFTİK Sütçüler Noteri

T.B.M.M. GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI

11- Hasan Ali TÜRK AKP İlçe Başkanı
12-Halil BİLGİÇ CHP İlçe Başkanı
13-Recep Tamer UYSAL MHP İlçe Başkanı

BAŞBAKAN VE BAŞBAKAN YARDIMCILARI İLÇE TEŞKİLAT İLÇE MÜDÜRLERİ

14-Ali GÖKASLAN İlçe Müftüsü

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

15- Erol ÖCAL S.Y.D.Vakfı Müdürü

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

16-Hasan KÖKLÜ Tapu Müdürü

ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

17-Kerim AYDOĞDU TEDAŞ İşletme Şefi

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI

18-Selçuk DURAN Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

19-Mustafa KARAGÖZ İlçe Yazı İşleri Müdür V.
20-Mustafa KARAGÖZ İlçe Nüfus Müdürü
21-Mehmet OLGUN İlçe Özel İdare Müdürü

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI

22-Celal GENCER İlçe Halk Kütüphanesi Sorumlu Memuru

MALİYE BAKANLIĞI

23-Mesut APAYDIN Malmüdürü

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

24-Mustafa DANIŞMAN İlçe Milli Eğitim Müdür V.

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI

25-Fahri KAYA İlçe Orman İşletme Müdürü

SAĞLIK BAKANLIĞI

26-Rıfat ERTEN İlçe Sağlık Müdürü

ULAŞTIRMA BAKANLIĞI

27-Hasan Hüseyin ARIK PTT İşletme Müdürü
28-İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE BELİRLENECEK ORTA ÖĞRETİM VE TEMEL EĞİTİM OKUL MÜDÜRLERİ İLE MÜDÜR YARDIMCILARI VE ÖĞRETMENLER
(Şube Müdürleri , Halk Eğitim Merkezi Müdürü, Lise Müdürleri, İlköğretim Okulu Müdürleri, YİBO Müdürleri ve Müdür Yardımcıları ve belirlenen öğretmenler)

RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ

29-Altan BÖLÜKBAŞ T.C. Ziraat Bankası Şube Müdürü

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ

30-Mustafa ERENER İl Genel Meclis Üyesi
31-Faik ÇIRAK İl Genel Meclis Üyesi

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ

32-Şinasi GÜNEŞ Belediye Meclis Üyesi
33-Hüseyin Oğuz ÖZTÜRK Belediye Meclis Üyesi
34-İsmail AYHAN Belediye Meclis Üyesi
35-Emine MÜFTÜLER Belediye Meclis Üyesi
36-Süleyman YURDABAK Belediye Meclis Üyesi
37-Abdullah GÜNTAŞ Belediye Meclis Üyesi
38-Mehmet Ali EROL Belediye Meclis Üyesi
39-İbrahim BOZKURT Belediye Meclis Üyesi
40-Aysun UYSAL Belediye Meclis Üyesi

ODA BAŞKANLARI VE MESLEKİ KURULUŞLAR

41- Muharrem ÖZSÜT
Esnaf Sanatkar ve Şoförler Odası Başkanı
 
KÖY MUHTARLARI
Aşağıyaylabel Köyü Osman ŞAHİN
Ayvalıpınar Köyü Mustafa KUZ
Bekirağalar Köyü Bekir Ziya GÜNAY
Belence Köyü Emin KÖSE
Beydili Köyü Ahmet EROL
Bucakdere Köyü Hüseyin KANAT
Boğazköy Köyü İbrahim AYTAŞ
Çandır Köyü Mehmet ÖZDEMİR
Çukurca Köyü Hasan ŞAHİN
Çobanisa Köyü Mahmut ÇELİK
Darıbükü Köyü Hese SELÇUK
Güldallı Köyü Mehmet KORKMAZ
Gümü Köyü Mehmet ŞAHİN
Hacıahmetler Köyü Süleyman ÖZCAN
Hacıaliler Köyü Hüseyin VAROL
İbişler Köyü Mehmet ULUDAĞ
İncedere Köyü Yılmaz ÖZKAN
Karadiken Köyü İsmail EROL
Kasımlar Köyü Azmi KARATAŞ
Kesme Köyü Mehmet KAYACAN
Kuzca Köyü Hese SELÇUK
Melikler Köyü Musa KAYA
Müezzinler Köyü Mustafa ACAR
Pınarköy Köyü Mustafa ÖZDEMİR
Sağrak Köyü Kemal SARIŞAHİN
Saray Köyü Yakup KARAER
Sarımehmetler Köyü Kemal KOZAK
Şehler Köyü Mesut BAYRAKTAR
Yeniköy Köyü Mustafa DAŞDÖNER
Yeşilyurt Köyü Galip KÜÇÜKYAMAN